rotyi hozzászólása:

pedig a tegnapi első harmad az idei egyik legjobb harmadunk lett volna játékilag. aztán jött a high stick meg Kubina hülyesége és el is ment a meccs

gyakorlatilag szinte minden gólt védelmi hibából, bugyuta kiállításból vagy Rolo újabb bravúros passzából kaptunk. persze mindehhez hozzájön még a kritikán aluli támadójáték is.

ideje lenne picit felkavarni az állóvizet. nem irigylem Bouchert, mert már szinte mindent megpróbált. de azt hiszem, hogy lassan nem ártana pár magát fix embernek tartó playát pihentetni 1-2 meccsre + felhívni Tyrellt legalább.

Kubinát pedig elajándékozni. akár még fizetni is érte, csak vigyék. jó messzire.